Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları sistemleri, renkli ve siyah beyaz standart ve dome kameraları, çeşitli ebatlarda monitörler, quad, switcher ve multiplexer birimleri ile standart ve zaman ayarlı kayıt yapma imkanı sunar.

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Yaşadığımız mekanların, çalıştığımız işyerlerinin ve üretim yapılan her türlü kapalı veya açık mekanların dışarıdan veya içeriden gelebilecek tehlikelere (Hırsızlık, yangın vb.) karşı koruma sağlar

Kamera Kayıt Sistemleri

Kamera Kayıt Sistemleri

Güvenlik kamerası adedine göre bir dijital kayıt sistemi seçilmelidir. Kaç adet kamera bağlayacaksanız dijital kayıt sisteminin detay bilgilerinden kanal sayısına ve özelliklerine bakılarak seçim yapılmalıdır.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın ihbar sistemleri oteller, kapalı alanlar, depolar yanıcı parlayıcı madde gaz kaçağı riski bulunan vb yerlerde can ve mal güvenliğini yangına karşı erken uyarı sağlayarak koruyan sistemlerdir.

Hakkımızda
20+ Yıllık Deneyim

Tim Güvenlik

TİM GENEL GÜVENLİK ve HABERLEŞME SİSTEMLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1992 yılında kurulmuştur. Güvenlik teknolojilerinin günümüzde ki kadar yoğun olmadığı bir dönemde Türkiye de ilk gündüz hırsız alarm sistemini daha sonra yine Türkiye de ilk gece ve gündüz güvenlik sistemlerini bankalar, kamu kurumları başta olmak üzere ve çeşitli işyerlerine İl Emniyet Müdürlüğü bilgisayar bağlantılı olarak gerçekleştirmiştir.

Blog

Güvenlik Sistemi Nedir?

Güvenlik sistemi, insanların can ve mal güvenliğini sağlamak için kullanılan kamera, alarm, vb…

Güvenlik Sistemi Önemi

Caydırıcı etkisi defalarca kanıtlanmış olan Güvenlik Sistemi, korunma hissi ile huzur içinde uyumanızı sağlamak için tasarlanmıştır. .

Güvenlik sistemi nasıl çalışır?

Cctv Kamera Sistemleri :Bağlı bulundukları mekanlarda almış oldukları görüntüyü analog veya dijital olarak bir kayıt cihazına(DVR veya NVR) aktarılır ve buraya kaydedilir. Kaydedilen görüntüler kayıt süresi içerisinde saklanır , istenildiğinde anlık veya geriye dönük izlenebilir.