Hakkımızda

Hakkımızda

 TİM GENEL GÜVENLİK ve HABERLEŞME SİSTEMLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1992 yılında kurulmuştur. Güvenlik teknolojilerinin günümüzde ki kadar yoğun olmadığı bir dönemde Türkiye de ilk gündüz hırsız alarm sistemini daha sonra yine Türkiye de ilk gece ve gündüz güvenlik sistemlerini bankalar, kamu kurumları başta olmak üzere ve çeşitli işyerlerine İl Emniyet Müdürlüğü bilgisayar bağlantılı olarak gerçekleştirmiştir.


    Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden firmamız özellikle 2000 yılı itibariyle kendi bünyesinde Alarm Haber Merkezini(AHM) oluşturarak ev,işyeri ve kurumları kendi güvenlik çatısı altında toplayıp, güvenlik sistemlerinin tüm durum kodlarının takibine olanak sağlayan sistemlerle müşterilerine maksimum güvenlik ve hayat konforu sunmuştur.


    Firmamız alarm sistemleri ve AHM hizmetlerinin yanında CCTV kamera sistemlerinde de birçok kamu,kurum ve kuruluşa çözüm ortağı olmuştur. Satış ve satış sonrası hizmette öncelikle müşteri memnuniyeti diyen firmamız kaliteden ödün vermeden, herkese ve her keseye uygun güvenlik çözümleri üretip, kusursuz projeler oluşturarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.